Studzienki wodomierzowe

W przypadku braku możliwości założenia wodomierza w przewidzianym przepisami umiejscowieniu, na przyłączu wodociągowym montowane są studzienki wodomierzowe.

Wysokiej jakości studzienka wodomierzowa produkcji Olbet z Krakowa będzie doskonałym rozwiązaniem dla właścicieli posesji nieposiadających piwnicy, ogrzewanego garażu ani właściwego do zamontowania licznika pomieszczenia na parterze budynku. Dzięki studzienkom wodomierzowym Olbet zamontowanie przyrządu pomiarowego w zabezpieczonym miejscu i w przepisowej odległości od rury głównej nie będzie stanowić już najmniejszego problemu.

Studzienki wodomierzowe dla mieszkańców Krakowa i nie tylko

Nasze studzienki wodomierzowe, które pragniemy zaoferować mieszkańcom Krakowa i nie tylko, zapewnią rzetelność pomiarów pobranej i zużytej wody. Produkt wykonywany jest z najwyższej klasy betonu B35 z dodatkiem płynów, dzięki czemu wyrób wyróżnia się silną wodoszczelnością oraz doskonałym zachowywaniem temperatury w jego wnętrzu. Solidna, 15-centymetrowa pokrywa zabezpieczy wodomierz przed zalaniem oraz niebezpieczeństwem zamarznięcia. Studzienki oferujemy w dwóch wymiarach, co pozwala dobrać odpowiedni wariant do indywidualnych potrzeb.

Poszukują Państwo studzienki wodomierzowej? Na terenie Krakowa i obsługiwanych przez nas miejscowości służymy własnym transportem, pozostajemy także w stałym kontakcie z firmami zajmującymi się wykonywaniem podkopów.

Produkty z betonu to nasza specjalność. Zaufajcie naszej pasji oraz doświadczeniu!

  • Mała 120x80x180 cm3
  • Duża 250x150x180 cm3

studzienka wodomierzowa

studzienka wodomierzowa

studzienka wodomierzowa

Zadzwoń i dowiedz się więcej! 530 233 933 lub 12 264 95 30

Back to Top