Szamba i zbiorniki Bochnia

Bochnia to miejscowość zlokalizowana na terenie województwa małopolskiego, około 50 km od Krakowa. Jeśli chodzi o geografię, to miasto położone jest nad rzeką Rabą, w dolinie potoku Babica i jednocześnie na granicy Kotliny Sandomierskiej oraz Podgórza Karpackiego. A jak z wielkością? Mówiąc krótko, Bochnia nie jest dużą miejscowością, ale nadrabia bogatą historią sięgającą XIII wieku. Mieszkacie w tym mieście i potrzebne są Wam studnie, szamba albo zbiorniki betonowe? A może chodzi o studzienki wodomierzowe bądź kanał samochodowy? Bochnia to jedno z miast, które obsługujemy — możecie na nas liczyć!

Montaż szamba? A może studnia betonowa w Bochni?

Porządna instalacja kanalizacyjna to niezwykle ważny element każdego budownictwa — zarówno, jeśli chodzi o gospodarstwo domowe, jak i prężnie działające zakłady przemysłowe. Nie zawsze istnieje jednak możliwość połączenia tego rodzaju instalacji z miejską kanalizacją lub budowa przydomowej oczyszczalni ścieków. Co wtedy poradzić? Odezwać się do nas — niezbędne w tym przypadku szambo betonowe w Bochni wykonamy raz-dwa!

Może chcielibyście zdecydować się na jeszcze coś innego — coś, co zapewni Wam swego rodzaju autonomię? Macie dość korzystania z miejskich wodociągów? W takim razie — jeśli tylko chcecie — zamontujemy Wam studzienkę, do której wykorzystamy kręgi betonowe. Jako profesjonaliści w tego rodzaju pracach, gwarantujemy, że będą solidne oraz całkowicie bezpieczne!

Zbiornik betonowy na deszczówkę — Bochnia stawia na ekologię!

Dlaczego zbiorniki na wodę deszczową w Bochni okażą się doskonałym, ekologicznym pomysłem? Chodzi oczywiście o możliwość wykorzystania jej do swoich celów. Trzeba jednak pamiętać, że nie nadaje się ona do spożycia, a jedynie do celów gospodarczych, jak i przemysłowych. W ten sposób oszczędzi się wodę, ograniczając konieczność pobierania jej z sieci wodociągowej, co ma bezpośredni wpływ zarówno na zmniejszenie kosztów, jak i eksploatację środowiska naturalnego. Czy w takim razie warto? Jasne, że tak! Skontaktujcie się z nami, a błyskawicznie przygotujemy zbiorniki na wodę na Waszej działce!

Choć to truizm, woda to najważniejszy surowiec, który jest niezbędny do życia — zarówno dla ludzi, zwierząt, jak i roślin. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego wykonujemy dla Was profesjonalne betonowe systemy kanalizacyjno-wodociągowe. Jesteście zainteresowani? Zachęcamy do kontaktu, a przedstawimy naszą ofertę od A do Z! Możecie liczyć zarówno na zbiorniki betonowe, studzienki wodomierzowe, studnie, jak i kanały samochodowe dla wszystkich mieszkańców Bochni!

szambo betonowe

szambo betonowe

Zadzwoń i dowiedz się więcej! 530 233 933 lub 12 264 95 30

Back to Top