Szamba i zbiorniki Bodzanów

Bodzanów jest niewielką miejscowością zlokalizowaną w województwie małopolskim. Według danych statystycznych, w roku 2018 zamieszkiwało ją zaledwie 1409 osób, co jednak nie przeszkadzało w tym, by Bodzanów okazał się największym miasteczkiem gminy Biskupice. Jesteście mieszkańcami tego miejsca albo jego okolic? Jeżeli tak — nasza oferta jest skierowana między innymi do Was. Co możemy zaoferować? Profesjonalny montaż szamba oraz wytrzymałe zbiorniki betonowe na wodę deszczową! Bodzanów — czekamy na Wasz ruch!

Najlepsze studnie i szamba betonowe w Bodzanowie

Nie zawsze istnieje możliwość skorzystania z miejskich czy gminnych wodociągów, czego powodem może okazać się sama lokalizacja. Przykład? Mała miejscowość albo oddalone od zabudowań miejskich działki mogą napotkać problem ze stosownym przyłączem. Mamy na to jednak receptę, a jest to… ot, szambo betonowe, jakie dla Was — mieszkańców Bodzanowa — jesteśmy gotowi przygotować! Czym wyróżniają się nasze konstrukcje? Są niezawodne i wybudowane z wysokiej jakości materiałów. Podobnie jest z oferowanymi przez nas studniami!

Zbiorniki na deszczówkę — krok milowy w kierunku ekologii

Dlaczego naszym zdaniem zbiornik na deszczówkę to ekologiczne rozwiązanie? Ot, taką wodę można bez żadnego problemu wykorzystać do swoich potrzeb, bez konieczności pobierania jej z miejskich wodociągów. Trzeba jednak pamiętać, że deszczówka absolutnie nie nadaje się do spożycia przez człowieka. Do czego w takim razie się przyda? Przede wszystkim do szeroko pojętych celów gospodarczych, jak i przemysłowych. Jeżeli dodatkowo chcielibyście mieć możliwość określenia ilości płynu w zbiorniku, możemy także wybudować studzienki wodomierzowe w Bodzanowie i okolicach!

Wyroby betonowe są naszą specjalnością — wykonujemy zarówno zbiorniki, szamba, studzienki, jak i inne konstrukcje. Przykład? Jeśli tylko chcecie, możemy przygotować dla Was kanał samochodowy, który na 100% przyda się każdemu mechanikowi albo, ot miłośnikowi motoryzacji. Jesteście ciekawi, co jeszcze wchodzi w skład oferowanych przez nas usług albo macie jakiekolwiek wątpliwości? W takim razie skontaktujcie się z nami — służymy pomocą!

szambo betonowe

szambo betonowe

Zadzwoń i dowiedz się więcej! 530 233 933 lub 12 264 95 30

Back to Top