Szamba i zbiorniki Brzesko

Olbet dla Brzeska

Z ogromną przyjemnością prezentujemy ofertę naszych szamb, studni betonowych i zbiorników na deszczówkę mieszkańcom Brzeska i jego okolic.

Brzesko szczyci się wielowiekowymi tradycjami, ponieważ prawa miejskie uzyskało już w XIII w. Dzięki bogatej historii miasta we współczesnym Brzesku mamy możliwość podziwiać zabytki sięgające aż średniowiecza. Jednak najbardziej znany budynek reprezentacyjny tutejszych terenów pochodzi z XIX w. Jest nim zachwycający kompleks pałacowo-parkowy założyciela słynnych browarów Okocim, mieszczących się w Brzesku po dziś dzień. Z niewielkiego browaru stworzonego przez Jana Ewangelistę Götza, Okocim przekształcił się z biegiem lat w jeden z największych zakładów piwowarskich w Europie. Obecnie to nowoczesny zakład wytwarzający ulubione piwa wielu Polaków, których można spróbować w Brzesku w trakcie specjalnej wycieczki, przybliżającej jego dzieje.

Olbet – specjaliści od zbiorników betonowych i nie tylko

Aby nieodzowne elementy, takie jak szambo betonowe, zbiorniki na deszczówkę czy studzienki wodomierzowe, doskonale wkomponowały się w niezapomniane krajobrazy wokół Brzeska, najlepiej zaufać doświadczonemu producentowi.

Jesteśmy specjalistami w produkcji różnego rodzaju wyrobów z betonu. Nasza działalność obejmuje wytwarzanie takiego wyposażenia jak kanał samochodowy, zbiorniki na wodę deszczową czy kręgi betonowe. Wykonamy dla Państwa również montaż szamba w Brzesku lub jego okolicach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się bliżej z ofertą Olbet oraz skorzystania z naszego doradztwa. Posiadamy własny transport, a także współpracujemy z przedsiębiorstwami zajmującymi się wykonywaniem wykopów. Nasze zbiorniki betonowe oraz inne produkty wymagające silnej wodoszczelności wytwarzane są z najwyższej klasy betonu B35 w celu zapewnienia im najlepszej możliwej jakości. Służymy Państwu wszelką pomocą i gwarantujemy indywidualne podejście do każdej inwestycji.

Studzienki wodomierzowe dla Brzeska

Specjalistyczny produkt, jakim jest studzienka wodomierzowa łatwo pomylić ze studnią betonową służącą do ujęcia wody pitnej lub zbiornikiem betonowym na wodę użytkową. Produkt ten w rzeczywistości jest rodzajem przestrzeni przeznaczonej na wodomierz, określonym przez obowiązujące w Polsce normy. Studzienki wodomierzowe stanowią praktyczną alternatywę dla budynków nieposiadających obszaru na licznik, przewidzianego przez przepisy.

Jeśli posiadają Państwo w Brzesku dom jednorodzinny lub inną nieruchomość bez podpiwniczenia, Olbet ma w asortymencie rozwiązanie, które skutecznie i trwale zabezpieczy wodomierz przed zalaniem oraz niskimi temperaturami. Nasze studzienki wodomierzowe wyposażone są w szczelną pokrywę i są do nabycia w dwóch praktycznych wymiarach. Po prawidłowym ich zamontowaniu powstała w ten sposób betonowa komora stanie się solidnym miejscem na licznik w przepisowych warunkach.

szambo betonowe
szambo betonowe
szambo betonowe

Zadzwoń i dowiedz się więcej! 530 233 933 lub 12 264 95 30

Back to Top