Szamba i zbiorniki Wieliczka

Olbet dla Wieliczki

Firma Olbet aktywnie wspiera klientów pochodzących z Wieliczki oraz jej okolic. To tutaj znajduje się unikatowa, zabytkowa kopalnia soli wpisana na listę UNESCO. W górniczych podziemiach można także zarezerwować luksusowy nocleg lub zjeść pyszne potrawy w eleganckiej restauracji.

Wieliczka to jednak dużo więcej niż fascynujący, podziemny świat, gdyż w 1994 r. całe miasto zostało uznane za pomnik historii. Urokliwe śródmieście o średniowiecznym układzie szachownicowym zachęca do spacerów. W przerwie można usiąść pod tężniami, by zaczerpnąć zbawiennego dla naszego zdrowia solankowego powietrza. Z daleka widać monumentalne zabudowania 400-letniego Klasztoru Franciszkanów, warto także z pewnością obejrzeć Zamek Żupny. Jeśli chodzi zaś o nowoczesną kartę dziejów Wieliczki, należy zaznaczyć, że z sukcesami działa tu biologiczna oczyszczalnia ścieków.

Solidne szamba betonowe bezpośrednio od producenta

Na terenie Wieliczki i całego powiatu dominuje zabudowa jednorodzinna. Ofertę Olbet kierujemy do tych z Państwa, dla których ważne jest efektywne odprowadzenie zanieczyszczeń. Szamba betonowe to część naszego asortymentu, który pragniemy zaoferować mieszkańcom Wieliczki i okolic jako sprawdzony producent wyrobów z betonu.

Nasza firma wytwarza ponadto zbiorniki na wodę deszczową, kręgi i studnie betonowe. Z łatwością zamówią Państwo u nas również odpowiedni kanał samochodowy.

Jako doświadczony wytwórca doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna w trakcie dalszego użytkowania jest wodoszczelność tych towarów. Z tego względu stosujemy beton najwyższej klasy B35 z dodatkiem płynów.

Jeśli są Państwo właśnie na etapie poszukiwania nowego szamba betonowego czy studni betonowej – w tym studzienki wodomierzowej – najbezpieczniej nabyć produkt bezpośrednio od producenta. Nasi specjaliści przygotują najkorzystniejszą propozycję na ich zakup, jak również – w razie potrzeby – na montaż szamba na terenie Wieliczki i sąsiadujących z nią obszarów.

Zbiorniki betonowe – do czego je zastosować?

Satysfakcja naszych klientów z zakupu jest nadrzędnym celem działalności Olbet. Dlatego pragniemy tworzyć wyroby z betonu, które znajdą różnorodne zastosowania.

Zbiorniki betonowe są oczywiście wykorzystywane na potrzeby doprowadzania nieczystości. Polecamy je jednak także właścicielom ogrodów, którzy zbiornik betonowy mogą przeznaczyć na deszczówkę. Zebrana w nim woda doskonale będzie służyć do podlewania roślin. Choć nie nadaje się ona do spożycia, posiadanie zbiornika na wodę z pewnością ułatwi też mycie narzędzi ogrodniczych czy nawet samochodu. A może od dawna marzą Państwo o oczku wodnym przy swoim domu w Wieliczce? Nasz wodoszczelny produkt po wbudowaniu w grunt i napełnieniu cieczą błyskawicznie przekształci się w tę efektowną ozdobę posesji, wspaniale sprzyjającą relaksowi.

szambo betonowe
szambo betonowe
szambo betonowe

Zadzwoń i dowiedz się więcej! 530 233 933 lub 12 264 95 30

Back to Top